Collection: Teacher Appreciation

  • Cinnamon Bun Mix
    Regular price
    $ 15.00
    Sale price
    $ 15.00
    Regular price
    Unit price
    per 

    SOLD OUT

  • Organic Maple Syrup
    Regular price
    $ 18.00
    Sale price
    $ 18.00
    Regular price
    Unit price
    per 

    SOLD OUT

  • Pancake Waffle Mix
    Regular price
    $ 10.00
    Sale price
    $ 10.00
    Regular price
    Unit price
    per 

    SOLD OUT

  • Red Raspberry Jam
    Regular price
    $ 13.00
    Sale price
    $ 13.00
    Regular price
    Unit price
    per 

    SOLD OUT